Kdo jsme

Jsme Sdružení nezávislých kandidátů PRO ROZVOJ OBCE CHLUMČANY a rádi bychom Vám zde představili náš tým a náš volební program pro období 2022-2026.

Pro rozvoj obce Chlumčany – kandidáti pro volby do obecního zastupitelstva 2022

V posledních 4 letech pracovali členové našeho týmu ve vedení obce a významným způsobem obec rozvíjeli, ať už realizacemi oprav obecních nemovitostí a komunikací, zahájením opravy kulturního domu a jeho otevřením pro potřeby kultury a obecního úřadu, až po podporu kultury, sportu, a volnočasového vyžití všech občanů od dětí a mládeže až po seniory.

Vedením obce je v současnosti realizována řada projektů v oblasti výstavby (např. ulice Svatopluka Čecha, Na Výsluní, K Rokličkám, dům s pečovatelskou službou, mateřská školka, sběrný dvůr, hřiště s umělým povrchem, vestavba výtahů atd.) v celkové výši cca 50 miliónů Kč.

Vedením obce byl také vypracován STRATEGICKÝ PLÁN ROZVOJE OBCE, který doposud v obci chyběl a zahrnuje veškeré oblasti života v Chlumčanech. Při rozvoji obce pracujeme podle strategického plánu rozvoje obce a střednědobého výhledu rozpočtu obce, tyto dokumenty jsou volně přístupné na stránkách obce.

Pro období 2022-2026 jsme připravili volební program, který navrhuje další rozvoj obce. Při tvorbě volebního programu jsme se ptali občanů i sami sebe, co by šlo v obci vylepšit nebo změnit a jak obec rozvíjet. Díváme se do budoucnosti a snažíme se všem občanům nabízet fungující a rozvinutou obec, kde každý může najít místo pro svoji práci, pro svoje zájmy, volný čas i zábavu.

Chcete-li pokračovat v nastaveném rozvoji obce, přijďte k volbám a dejte nám váš hlas! Váš hlas může být ten rozhodující! Děkujeme!

Sledujte nás také na Facebooku @chlumcanyprorozvoj.

CHCEME DOKONČIT, CO JSME VÁM SLÍBILI.
MÁME REÁLNÉ CÍLE, REÁLNÉ PROJEKTY, REÁLNÉ FINANCOVÁNÍ.
PRACUJEME PRO OBEC.

PŘIJĎTE K VOLBÁM 23. A 24. ZÁŘÍ A PODPOŘTE NÁS!