Reakce na pozvánku Společně pro dobro Chlumčan

Musíme reagovat na tvrzení na letáku sdružení „Společně pro dobro Chlumčan“ (pozvánce na setkání s občany), kde uvádějí, že „Naši práci, naše nápady vidíte kolem sebe, jen je dokončují jiní.

V roce 2018 byly od minulého vedení připraveny pouze 4 projekty: přístavba DPS, studie ulice a parkovacích míst V Novém Sídlišti, projekt místní komunikace na Hradčanech, a pak projekt nového Společenského a kulturního centra. Více projektů od minulého vedení připraveno nebylo. Například projekt opravy místní komunikace na Hradčanech byl připraven v roce 2013 a nebyl minulým vedením obce vůbec realizován, k realizaci došlo až v roce 2021.

Naším cílem je všechny projekty posouvat až k realizaci. Během našeho volebního období bylo dokončeno cca 22 menších i větších projektů a v současné době je rozpracována a do dalšího období připravena řada stavebních projektů v různých fázích realizace (buď probíhá stavba, čekáme na stavební povolení, nebo je hotový stavební projekt) a s různým počtem staveb v každém projektu (např. na hřišti jde o tribunu se zázemím, in-line dráhu a hřiště s umělým povrchem). Dále v našem volebním programu máme cca 20 nápadů a projektů pro další rozvoj obce (viz náš volební program).

Tak posuďte sami, čí práci a čí nápady dokončujeme.